wtorek, 25 stycznia 2011

Porównanie płynów termoochronnych

Przetestowane na mojej czuprynie płyny termoochronne.Wszystkie kupione zostały u dystrybutora lub w hurtowni fryzjerskiej.
Zaczynając od lewej:

BaByliss PRO LISS Sprawia, że włosy stają się ,,śliskie", dzięki czemu prostownica łatwiej przesuwa się po pasmach włosów. Chroni włosy przed wysoką temperaturą. Domyka łuskę włosa, wygładza oraz nabłyszcza. Wzbogacony o pantenol oraz składniki unikalnej technologii CI Spray przedłuża efekt prostowania. Włosy stają się bardziej odporne na działanie wilgoci.co mogę dodać-dwufazowy płyn(wstrząsnąć przed użyciem),nabłyszcza i chroni włosy przed działaniem temperatury,butelka już większa-250 ml,również dobry atomizer.
OSIS+ FLATLINER serum prostujące-długotrwale prostuje włosy,odporny na działanie temperatury do 200 stopni C,długotrwały efekt wygładzenia,chroni włosy przed wilgocią,redukuje efekt puszenia się włosów,3 poziom mocy utrwalenia w 3 stopniowej skali-wszytko co jest napisane przez producenta potwierdzam w 100 %,opakowanie 20- mililitrowe z blokadą dzięki czemu możemy bez obawy przewozić opakowanie,solidna buteleczka wykonana z aluminium,atomizer rozpyla akurat taką mgiełkę na duża powierzchnię włosów-jednym słowem uwielbiam!!!
CHI 44 IRON GUARD-Produkt w atomizerze( niestety efekt "mgiełki" jest ograniczony).dzięki ceramice CHI 44 i naturalnemu jedwabowi jest wewnętrzną i zewnętrzną ochroną dla włosa przed wysoką temperaturą,utrwala działanie produktów stylizacyjnych,ułatwia używanie szczotek i odżywia włosy. Kosmetyk pozostawia włosy jedwabiste,błyszczące i z przedłużonym działaniem stylizacji.Zawiera nabłyszczacz,butelka 250 ml.
UNISYSTEM-Straight Fluid - fluid ochronny do prostowania-Fluid odbudowujący strukturę włosa na bazie SilSoft Complex, chroniący go przed szkodliwym działaniem ciepła. Zawiera składniki odporne na wysokie temperatury, dzięki czemu zapewnia styling idealnie gładki i trwały. Wygładza, chroni przed wilgocią, poprawia strukturę włosa, stwarzając optymalne warunki do użycia prostownicy. Pięknie pachnie,butelka 250 ml,niestety atomizer skupia płyn i nie rozpyla go delikatną mgiełką,tylko robi mokre plamy na włosach.
JOANNA PROFESSIONAL-spray wygładzający do prostowania włosów-wygładza i zapewnia ochronę termiczną,pompka zacina się i też robi mokre plamy na włosach,efekt 2/6 natural,duży plus za pojemność 300 ml i niską cenę.


Podsumowując: mój numer jeden to OSIS+ najlepiej wygładza,efekt prostych włosów utrzymuje się długo,eliminuje efekt "francuskiego pudla" na moich włosach,dla mnie też ważna jest blokada atomizera-nic mi się przypadkiem w walizce nie psiuknie.Na drugiej pozycji uplasował się BaByliss i CHI za to ,że ładnie nabłyszczają włosy i dobrze chronią przed wysoką temperaturą,na 3 miejscu UNISYSTEM.JOANNA niestety  odpada,ze bo praktycznie nie robi nic na włosach,delikatnie je chroni ale ich nie wygładza,dyskwalifikuje ją wkurzająca,zawieszająca się pompka,nie ratuje jej niska cena i duża pojemność.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz