sobota, 26 listopada 2011

Glam Box

Pisałam o nim gdy tylko pojawiła się informacja o tym wynalazku.To przedmiot długo wyczekiwany po wycofaniu ze sprzedaży palet Inglota, paletek magnetycznych "zrób to sam" i innych kombinacji które umożliwiłyby przechowywanie kosmetyków prasowanych w jednym miejscu.Mowa oczywiście o Glam Box -palecie magnetycznej autorstwa Digital Gril.
Paletkę zamówiłam już jakiś czas temu i czekałam na jej dostawę. Moje wkłady cieni przechowuję w paletkach Inglot, Mac, Kobo , paletę kupiłam żeby móc wyciągnąć cienie z pozostałych palet aby zabrać je np. w podróż razem z różami , pudrami, produktami do brwi oraz szminkami ( wszystkie produkty we wkładach można kupić w Inglocie).Dobrym rozwiązaniem jest również deportacja cieni z  opakowań i umieszczenie ich w jednej palecie.

Wymiary powierzchni magnetycznej to 13x18 cm.Magnes dobrze trzyma cienie, dzięki czemu jesteśmy pewne ,że nic im się złego nie stanie.Paletka posiada z boku zamknięcie (dwa zatrzaski), które na razie ciężko się otwiera, ale według zapewnień ma się wyrobić.


Jest bardzo solidna.Paletka jest wykonana z aluminium ,co sprawia ,że jest lekka.Łatwa w utrzymaniu czystości,możemy ją wycierać kiedy pobrudzimy ją kosmetykami (bez obawy starcia nadruków).Można oznaczać je za pomocą markera do płyt CD.

Otwiera się pod kątem.


Czyścimy ją za pomocą wilgotnej szmatki i osuszamy ja używając suchej szmatki.


Do wyboru 3 desenie:


Ja wybrałam ornament.Cena z przesyłką ok. 40 zł.

Paletka przychodzi solidnie zapakowana, w środku znajdujemy list od autorki palety i kilka rad na temat jej pielęgnacji co moim zdaniem bardzo podnosi wartość niematerialną produktu i jest bardzo miłym dodatkiem:)
Macie już swoje Glam Boxy? Może używacie innych palet?Zapraszam do komentowania:)
Więcej info znajdziecie w moim wcześniejszym poście na temat tych palet magnetycznych:)

3 komentarze:

  1. Ja dopiero czaję się na Glam boxa :) Paletka moim zdaniem jest świetna, mam nadzieję, że niedługo znowu pojawią się na allegro :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja zamówiłam ją już dawno, a niedawno do mnie przyszła:) Polecam:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Mi się bardzo podoba, ale nie zamawiam jej, bo nie posiadam pojednyńczych cieni, więc nie jest mi po prostu potrzeba, ale za sam pomysł jestm baardzo na tak:)

    OdpowiedzUsuń