piątek, 25 listopada 2011

Seminarium stylizacji paznokci i makijażu

Chciałam się podzielić z Wami moimi wrażeniami z seminarium z zakresu makijażu i stylizacji paznokci organizowanego przez hurtownię kosmetyków profesjonalnych ,której  jestem klientką.
Spotkanie zorganizowane było w sali konferencyjnej centrum Astoria http://www.astoriacentrum.pl/. Goście specjalni Rohava Maryna , Haidukevich Alena - specjalistki Russian Style z Białorusi.Pierwszą część pokazu stanowiła część paznokciowa, przedstawiana była metoda akrylowa i zdobienia One Stroke  oraz akrylowe zdobienia, byłam pełna podziwu dla mistrzyń w stylizacji paznokci , paznokcie wychodziły z pod ich rąk profesjonalnie zbudowane ,a zdobienia wykonane przez stylistki były bardzo spektakularne.Mogłyśmy zobaczyć zdobienie żelem HD ,czyli produktem ,którym można wykonać zdobienie podobne do zdobień akrylowych.

Część makijażową poprowadziła Wioletta Uzarowicz - wizażystka i stylistka firmy Kryolan , makijażystka w konkursach Miss Word , Miss Polonia , Elite Model Look, współtworzyła cykl "Metamorfozy" emitowany w TVP2.Wizażystka wykonała makijaż neonowy nowymi paletkami Kryolan, pokaz połączony był ze szkoleniem produktowym. Zachwyciła mnie paletka o nazwie Poznań , która zawiera piękne i energetyczne neonowe kolory , które świecą w świetle UV. Drugim typem makijażu był makijaż Bollywood, uzupełniony efektownymi rzęsami oraz kamieniami.


Nie mogło się obejść bez małych zakupów, ponieważ w dniu seminarium miałyśmy 10 % rabat na kosmetyki EuroFashion oraz Kryolan.Na miejscu kupiłam farbkę akrylową i pędzelki do zdobień One Stroke, pismo  Akademia Paznokcia i kalendarz. W prezencie dostałyśmy zestawy upominkowe a w nich katalogi produktów, lakier i pilnik Entity.
Zdecydowałam się kupić też kilka produktów Kryolan, moje zamówienie jest w trakcie realizacji:)

Co myślicie o pokazach, seminariach i szkoleniach? Brałyście udział w takich wydarzeniach ?

2 komentarze:

  1. Z chęcią wzięłabym udział, ale u mnie mało takich okazji, a żeby gdzieś się wybrać nie mam możliwości za bardzo.

    OdpowiedzUsuń
  2. @Eweska -często hurtownie kosmetyki profesjonalnej organizują takie spotkania no i jeszcze zawsze zostają nam targi a tam wykładów i pokazów jest sporo.

    OdpowiedzUsuń