czwartek, 25 sierpnia 2011

Pędzle - Hakuro cz. I

W części pierwszej zamieszczam pędzle pojedyncze z Hakuro. W następnej napiszę o zestawie pędzli, nie ma już go w ofercie ale z tego co widziałam na ich stronie , to pędzle z zestawu to odpowiedniki ich pędzli ze stałej oferty.

PĘDZEL H13-wykonany z włosia naturalnego( koza), długość włosia 3,5 cm , długość całkowita pędzla to 18 cm.Bardzo mięciutki pędzel,włosie ułożone w łezkę z łagodnym szpicem.Trzonek drewniany, ale nie jest lakierowany tak jak w pędzlach Maestro.Idealny do konturowania twarzy bronzerem.Służy również do rozprowadzania różu i rozświetlacza.Główka pędzla Jest średniej wielkości. Cena:26 zł.
Zdjęcie pochodzi ze strony makeupbox.pl

PĘDZEL H21-wykonany z włosia naturalnego (koza), długość włosia 3,3 cm- 2 cm, całkowita długość pędzla 18 cm.Włosie ścięte ukośnie.Przeznaczenie róż/bronzer/rozświetlacz.Miękki, bardziej zbity niż ten z zestawu.Skuwka spłaszczona,trzonek drewniany.Idealnie wpasowuje się w miejsce nakładania różu oraz bronzera. Producent przeznacza go również do highlightera ale ja nie używałam go do rozświetlana twarzy.Cena:26 zł
Zdjęcie pochodzi ze strony makeupbox.pl     

Porównanie-po lewej pędzel z zestawu-po prawej H21
PĘDZEL H79-wykonany z włosia naturalnego (koza), długość włosia 1,5 cm,całkowita długość pędzla 18 cm.Kupiłam go szukając odpowiednika MAC 217.Jest dość płaski,miękki.Włosie ułożone owalnie,skuwka spłaszczona,drewniany trzonek.Moim zdaniem do rozcierania nadaje się nieco gorzej niż 497 z Maestro bo jest mniej puszysty. Używam go często do nakładania cieni oraz do zaznaczania załamania przy otwartym oku.Jest dość plaski i często używam go do aplikacji jasnego cienia pod łuk brwiowy.Cena:16,50 zł.
Zdjęcie pochodzi ze strony makeupbox.pl 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz