środa, 10 sierpnia 2011

Rainbow eyeshadow- INGLOT


Po ostatniej wyprawie do Inglota wracam "bogatsza" o 3 cienie.Jednym z nich jest cień z kolekcji  RAINBOW .Cienie rainbow występują tylko w kształcie kwadratowym więc niezbędna będzie tu paletka kwadrat.Do wyboru mamy 20 cieni, z czego w każdym mamy 3 paseczki (odcienie jednego koloru):najjaśniejszy,pośredni i ciemny.Ja wybrałam kolor fioletowy (cieplejszy) RAINBOW 115R.Na zdjęciach niestety są troszkę przekłamane kolory.


Moim zdaniem taki cień to świetna inwestycja, ponieważ możemy z niego wyczarować indywidualny kolor mieszając w różnych proporcjach kolory z trzech pasków.Kupując np. brązowy cień 107 R możemy jednym cieniem wymodelować oko i mieć gotowy makijaż dzienny.Cienie mają trochę inny stopień twardości niż standardowe matowe cienie Inglota ( te moim zdaniem są nieco bardziej twardsze).Cena tego cienia to 15 zł (3 zł więcej od "normalnego" kwadratowego cienia).Cienie mają 2,5 g.

Inne kolory:   http://inglotcosmetics.com/rainbow.eye.shadow/products/657/793

Cienie rainbow pakowane są w papierowe kartoniki oraz plastikową osłonkę,nie jak w przypadku zwykłych wkładów.Teraz też zwykłe wkłady są w plastikowych osłonkach ale nie są one zamykane i nie można używać ich kilkakrotnie ,bo zamiast plastikowego zamknięcia zabezpieczone są tylko folią.

3 komentarze:

  1. Prędzej czy później te cienie wpadną w moje ręce :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Dokładnie,można kupić 1 cień i mieć 3 warianty kolorystyczne i więcej:)

    OdpowiedzUsuń